Penzion Lázně Libverda Frýdlant :::

Penzion Frýdlant / Lázně Libverda

Penzion Frýdlant leží v nejkrásnější části zeleného lázeňského parku Lázní Libverda v regionu Frýdlantsko. Tento luxusní penzion je stylizován do zámeckého stylu, stejně jako v blízkosti stojící restaurace Valdštejn. Penzion Frýdlant je zrekonstruované bývalé sídlo Clamm-Gallasů, majitelů panství Frýdlant. Svým interiérem uspokojí požadavky i náročné klientely.

Ubytování
V penzionu Frýdlant se nabízí možnost ubytování v pokojích kategorie superior v 6x dvoulůžkových, 3x třílůžkových a 1x jednolůžkovém pokoji s věžičkou. Penzion disponuje kapacitou 22 lůžek. Pokoje jsou vybaveny: TV-SAT, rádio, koupelna-WC, vysoušeč vlasů, telefon, 3 pokoje mají vlastní balkon. Vzhledem k vybavenosti pokojů a standardu ubytování je penzion vhodný pro náročnější klientelu. Pro relaxaci můžete využít saunu, whirlpool a solárium přímo v budově.
Hosté se při příjezdu hlasí na recepci v hotelu Nový dům.
Ubytování od: 14:00
Ubytování do: 12:00

Restaurace
Lázeňští hosté se stravují v jídelně penzionu Ostrava, který se nachází v centrální časti areálu, přímo vedle lázeňské kolonády. Hostům se podávají rozšířené snídaně, obědy a večeře. Hosté si mohou sami zvolit ze čtyř pokrmů. Pro individuální stravování navštivte stylovou restauraci Valdštejn, kde si vyberete speciality české i mezinárodní kuchyně.

Wellness
V lázeňském komplexu na Vás budou čekat různé druhy procedur jako balneoprocedury, přísadové koupele, plynové injekce, inhalace, oxygenoterapie, parafín, rašelinové obklady, klasická masáž, aromaterapeutické masáže, rehabilitace, elektroléčba

Okolí
Lázeňská kolonáda nabízí příjemné posezení k relaxaci a odpočinku s možností popíjení vody ze zdejšího léčebného pramene. Ke sportovnímu vyžíti hosté mohou využít areál, kde je nabízena možnost pronájmu tenisových kurtů, minigolfu a po dohodě i tělocvičny pro míčové hry. Samozřejmostí je možnost zapůjčení kola pro individuální cyklistické výlety po překrásném okolí Jizerských hor (pro skupinu je možné zajistit odvoz do hor).

Penzion Lázně Libverda Frýdlant - Služba na recepci je 24 hodinPenzion Lázně Libverda Frýdlant - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenPenzion Lázně Libverda Frýdlant -  je k dispozici připojení na internetPenzion Lázně Libverda Frýdlant - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Lázně Libverda Frýdlant - disponuje restauracíPenzion Lázně Libverda Frýdlant - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardPenzion Lázně Libverda Frýdlant - přijímá kreditní karty VISAPenzion Lázně Libverda Frýdlant - přijímá kreditní karty American ExpressPenzion Lázně Libverda Frýdlant - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalPenzion Lázně Libverda Frýdlant - tenis -poblíž hoteluPenzion Lázně Libverda Frýdlant - krytý bazén v hotelu.Penzion Lázně Libverda Frýdlant - Televize umožňuje příjem satelitních programůPenzion Lázně Libverda Frýdlant - Pokoje jsou vybaveny televizoremPenzion Lázně Libverda Frýdlant - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Lázně Libverda Frýdlant - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPenzion Lázně Libverda Frýdlant - na pokojích je telefon

::: Adresa :::

Penzion Frýdlant, Lázně Libverda 87
Lázně Libverda 46362 Česká Republika
Tel: +420-222 532 534
Pension-Lazne-Libverda-Frydlant@cz-hotel.eu

::: Aktuální počasí :::

Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -2 °C
Vítr: 23 m/s
Penzion Frýdlant ubytování Lázně Libverda Aktuální počasí ::: jasno

Doporučte tyto stránky: